Nocleg

Nasza okolica


to lasy, rzeki i jeziora. Raj dla grzybiarzy i wędkarzy. Raj dla fotografów i podglądaczy przyrody. Na pastwiskach spotkacie konie, krowy, kozy, owce oraz wiele dzikich zwierząt, które w poszukiwaniu jedzenia wychodzą z lasów. W zimie pod nasze okna podchodzą sarny, jelenie i daniele. Częstym gościem naszej okolicy jest bóbr. Dla naszych gości stworzyliśmy własne ZOO.


 

Nasz dom


to kameralne miejsce, w którym na gości czekamy przez cały rok. Dodatkowym atutem jest położenie w zacisznej okolicy z dala od nasilonego ruchu turystycznego, co gwarantuje ciszę, spokój i miły kontakt z naturą. Niemniej jednak zapewnione jest doskonałe połączenie we wszystkich kierunkach Polski.
Jest to, więc świetne miejsce zarówno na wypoczynek jak i na bazę wypadową.

 

Wejście dla gości


Nasi goście mają osobne wejście z antresoli do swoich apartamentów. Każdy z nich to kompleks z łazienką i trzema pokojami. W każdym kompleksie znajduje się telewizor. Na życzenie możemy dostawić łóżeczko dla dziecka za niewielką opłatą. Po uzgodnieniu z nami można przyjechać ze swoimi zwierzętami.

 

Noclegi


Oferujemy Państwu cztery apartamenty trzypokojowe z łazienkami (wanna,  wc). Na życzenie jesteśmy w stanie każdy z nich wyposażyć w pełną kuchnię.  Dodatkowo dla miłośników koni przygotowaliśmy pokój nad stajnią. Jesteśmy w stanie zakwaterować w komfortowych warunkach 24 osoby.

 

Wyposażenie


Każdy apartament posiada łazienkę, (wc, wanna) telewizor oraz telefon. W każdym znajduje się czajnik, szklanki, sztućce. W jadalni znajduje się kominek z którego korzystają nasi goście gdy nadchodzą jesienne słota.

 

Plac zabaw, grill oraz ogniskoNa posesji znajduje się plac zabaw dla dzieci, a w jego pobliżu miejsce dla dorosłych, którzy chcą  mieć swoje pociechy "pod okiem". Oddajemy do Państwa dyspozycji grill oraz zabezpieczone miejsce na ognisko. W lecie, gdy skwar parzy z nieba, możecie schronić się pod altanką.

 

 

statystyka