Jazda konna

 

Nasze konie sa bardzo spokojne i dobrze ujeżdżone
Ponieważ bardzo o nie dbamy i dajemy im pełną swobodę są do nas ogromnie przywiązane.
Oczywiście jak każde zwierzę potrzebują miłości i ... pieszczot

 

 

 

Zapraszamy do szkoly jazdy konnej i powozenia


  Nauka Jazdy Konnej

 Pierwsze lekcje zaczynamy od nauki czyszczenia i siodłania konia. Następnie rozpoczynamy jazdę pod czujnym okiem instruktora, który prowadzi konia na lonży  dzięki czemu początkujący jeździec może czuć się bezpiecznie i swobodnie. Nauczycie się równowagi i swobodnego dosiadu oraz zdobędziecie podstawowe umiejętności umożliwiające "kierowanie" koniem.

Dla osob bardziej zaawansowanych , proponujemy  opcje treningow sportowych .

kontakt - 605-224-652

 Jazdy w terenie

  Osoby samodzielnie jeżdżące, dobrze panujące nad koniem, mogą korzystać z wyjazdów oraz kilkugodzinnych rajdów odbywających się w lasach. W czasie takich wycieczek można pokonywać nierówności terenu, skakać przez przeszkody znajdujące się na drodze oraz podziwiać przyrodę.


Nauka powożenia

Jedyni w okolicy oferujemy nauke powozenia. Oferta skierowana jest przede wszystkim dla osób , majacych przeciwwskazania lub niechętnych do wsiadania na konski grzbiet, Powożenie jest alternatywą  na prace i kontakt z koniem , dostarczajacą  wiele emocji.Bez względu na warunki fizyczne kazda osoba może sprobowac  swoich sil w tej dyscyplinie.

  Dla dzieci i nie tylko...

zorganizujemy ognisko z oprowadzaniem na koniach. Zapraszamy do udziału w nich grupy przedszkolne i szkolne w ramach imprez typu majówka czy Dzień Dziecka. Z oprowadzania można korzystać również indywidualnie. Szczególnie polecamy tę formę kontaktu z koniem, dzieciom, które są jeszcze za małe, aby rozpocząć naukę jazdy. 

Dla grup zorganizowanych oferujemy przejażdżki bryczką po okolicznych lasach. J

Pensjonat dla koni

Udostepniamy rowniez luksusowy pensjonat dla koni prywatnych. Pod troskliwa opieka  przeszkolonej kadry, mozecie Panstwo zostawic swojego  konia, ktory dowoli może korzystać z padoków .Oferujemy nadzór weterynaryjny  oraz  podkuwacza. Boksy spelniaja standardy unijne . 

CENNIK:

1h jazda indywidualna 1x1 - 40zł
1h jazda w grupie -30zł
1h trening specjalistyczny - skokowy lub ujeżdżeniowy -70zł
30min lonża - 30zł
15 min oprowadzanki - 15zł
1h nauka lonzowania - metody naturalne -40zł
1h lekcja powozenia indywidualna - 70zł
1h lekcja powożenia grupowa - 50zł
pensjonat dla koni - od 500zł/miesiąc
1h wynajęcie bryczki z powożącym - od 250złstatystyka