Dla firm

Szukacie miejsca na spotkanie po latach, integrację czy po prostu


majówkę...

 

 

u nas nudzić się nie będziecie, a sprawdzeni instruktorzy oraz animatorzy zadbają o to aby pobyt

 

w Gościńcu Paproć dostarczył Wam adrenaliny i wspomnień na lata. Proponujemy szeroki wachlarz atrakcji.

 

Ułożymy dla Państwa program pobytu według sugestii. Zagwarantujemy najlepsze jedzenie i doskonałe

 

warunki zakwaterowania.
Zajęcia terenowe


Celem zajęć jest sprawdzenie się uczestników w trudnych warunkach. Podstawą sukcesu będzie umiejętność działania w grupie, podejmowanie szybkich decyzji i wytrzymałość psychofizyczna.


Przykładowe scenariusze:

 

Survival game - połączenie survivalu z podchodami leśnymi. W działaniach biorą udział drużyny lub drużyna zaopatrzona w: busolę, lornetki, sprzęt pływający, liny do przepraw wodno-bagiennych oraz plany i instrukcje potrzebne do wykonania zadań. Grupa w trakcie zajęć porusza się wraz z instruktorem w różnych warunkach terenowych. Uczestnicy sami zdobywają lub odnajdują ukrytą żywność budują obozowiska itp. Wszystkie zajęcia odbywają się bez względu na pogodę i porę dnia. Jeżeli uczestnik z powodu zmęczenia nie będzie chciał kontynuować gry, rolą grupy jest motywacja oraz pomoc w ukończeniu zadania.


Poszukiwanie skarbu - gra polega na poszukiwaniu określonego miejsca w terenie (skarbu). Grupy wyruszają wraz z obserwatorami z różnych miejsc. Mają wytyczone tej samej długości i o tym samym stopniu trudności trasy. W czasie pokonywania tras wykonują jednakowe zadania. Celem grupy jest jak najszybsze odnalezienie skarbu. Zajęcia odbywają się bez względu na pogodę i porę dnia. Czas trwania od 3 do 48 godz.


Rajd terenowy - grupa zostaje podzielona na drużyny, które startują z jednego punktu w równych odstępach czasowych. Drużyny zostają zaopatrzone w: busole, lornetki, sprzęt pływający, liny do przepraw wodno-bagiennych itp. oraz plany i instrukcje potrzebne do wykonania zadań. Uczestnicy poruszają się samodzielnie. Ich zadaniem jest jak najszybsze odnalezienie punktów kontrolnych, wykonanie zadań i dotarcie do mety. Czas trwania gry od 3 do 48 godz.


Wskazane jest połączenie wymienionych zajęć z innymi punktami oferty w celu uatrakcyjnienia programu.
 
 
ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZYMI ATRAKCJAMI!!!

Przez bagna i wertepy... Jazda Terenowa

 
Zapewniamy wiele niezapomnianych chwil i wrażeń. Proponujemy jazdę w trudnodostępnym terenie (jako pasażerowie), przeprawy przez rzeki i podmokłe tereny, jazdę po stromiznach.
 
Przejazd odbywa się po trasie przygotowanej przez organizatora; grupa będzie zmuszona do wykazania się swoimi jednostkowymi umiejętnościami. Uczestnicy biorą czynny udział w pokonywaniu przeszkód (budowanie przepraw, wydobywanie samochodu z opresji, itd).

Gry integracyjne


Forma zajęć rekreacyjno-sportowych mających na celu zarówno motywowanie uczestników do działania w grupie, spełniając funkcję integracyjną.


Przykładowe zadania:


- zawody pontonowe
- tarzan
- bieg po beczkach
- walka na pontonach lub tratwach
- walka na równoważni
- rzut siekierą do celu
- stonoga
- zawody w pluciu pestką
- gra w palik
- sztafeta w workach
- łapanie jajek
- sztafeta na barana
- skok o tyczce
 statystyka